O nás

Naše první polévkárna byla otevřena 15. dubna 2013 ve Voroněžské ulici. Od té doby jsme prošli několika změnami, včetně změny adresy a rozšíření o další pobočku.

I nadále zůstáváme téměř rodinný podnik, který pro vás vaří s láskou, z čerstvých ingrediencí a také co nejzdravěji. Věříme v důležitost používání lokálních a sezónních surovin a v pečlivou přípravu jídla již od jeho základu. Proto v našem sortimentu naleznete také čerstvé domácí noky, těstoviny, lasagne a domácí knedlíky. Jídelní lístek samozřejmě přizpůsobujeme ročnímu období a počasí. Všechny receptury odrážejí naši vášeň pro vaření, rodinné tradice a zkušenosti.

Naše polévkárny jsou také ideálním místem pro schůzky a setkání, kde si můžete vychutnat skvělou kuchyni a relaxovat jako doma. 

Těšíme se na vaši návštěvu v našich polévkárnách a jsme hrdí, že můžeme být součástí vašich příjemných zážitků s jídlem. Děkujeme vám za podporu, kterou nám prokazujete každý den. Buďte u nás vždy vítáni na rychlý oběd, odpolední svačinu nebo si jídlo vezmete s sebou s sebou. Vždy se postaráme, abyste si u nás užili báječný gastronomický zážitek plný chutí, vůní a pohody.

Těšíme se na vaši návštěvu!